Vyhledat zájezd

Grand Hotel Imperial

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 550 Kč

Dostupných: 74 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nově renovovaný hotel s dlouholetou tradicí má výbornou polohu nedaleko centra města, přitom však na klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací.

Popis

Recepce, restaurace, nové luxusní wellness centrum nabízí (za poplatek) různé druhy sauny, hydromasáže, whirpool, solárium, masážní a kosmetický salon, fitness. Terasa na posezení, piano bar, kadeřník. Menší vnitřní bazén s protiproudem a venkovní bazén s whirpoolem, denní bar, sluneční terasa a lehátka u bazénu zdarma. Městská pláž je hned pod parkem, asi 10 minut pěšky od hotelu. V sezoně je organizován za poplatek převoz lodí na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Frkanj, kde je zároveň i nudistická pláž.

Sport a zábava

Hudební večery na terase hotelu, různé druhy zábavy ve starobylém městě Rab, tenisové kurty u hotelu, vodní sporty, lodní výlety.

Ubytování

Nově renovované klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky mají telefon, SAT-TV, mini bar a sejf. Dražší pokoje mají výhled do parku.

Stravování

Bufetová polopenze.

Ostatní

- nově renovovaný klidný hotel - pěkné wellness a nový bazén - blízko do centra starobylého Rabu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat