Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Valamar Imperial

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
5 °C - Možnost deště
5 °C - Možnost deště

Popis

Recepce, restaurace, nové luxusní wellness centrum nabízí (za poplatek) různé druhy sauny, hydromasáže, whirpool, solárium, masážní a kosmetický salon, fitness. Terasa na posezení, piano bar, kadeřník. Menší vnitřní bazén s protiproudem a venkovní bazén s whirpoolem, denní bar, sluneční terasa a lehátka u bazénu zdarma. Městská pláž je hned pod parkem, asi 10 minut pěšky od hotelu. V sezoně je organizován převoz lodí na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Frkanj, kde je zároveň i nudistická pláž. Klienti mají nárok na jednu zpáteční jízdu denně zdarma.

Sport a zábava

Hudební večery na terase hotelu, různé druhy zábavy ve starobylém městě Rab, tenisové kurty u hotelu, vodní sporty, lodní výlety.

Ubytování

Renovované klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a některé s možností přistýlky mají telefon, SAT-TV, mini bar a sejf.

Poloha

Renovovaný hotel s dlouholetou tradicí má výbornou polohu nedaleko centra města, přitom však na klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací. Hotel je určen pouze pro osoby starší 18 let!.

Stravování

Bufetová polopenze.

Ostatní

- nově renovovaný klidný hotel - pěkné wellness a nový bazén - blízko do centra starobylého Rabu Hotel pouze pro dospělé.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat