Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel International

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 990 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel leží přímo u moře v městečku Rab, v blízkosti promenády. Do malebného historického centra s obchůdky a kavárničkami je to jen pár kroků, procházkou 300 m dojdete na městskou pláž (částečně písek, částečně kamínky, sprcha za malý poplatek). Čluny zakotvené naproti hotelu Vás svezou na pláže poloostrova Frkáň - koupání v krásné přírodě, oblázkové a kamenné pláže, malé romantické zálivy, nachází se zde také FKK pláž. Plavba trvá jen 15 minut.

Popis

, zábava a sportovní vyžití: v hotelu je restaurace, bar, kavárna s terasou, v atriu můžete využívat venkovní bazén, za příplatek saunu, vířivku, fitness, masáže. WiFi v prostoru recepce zdarma. Domácí zvířata nejsou dovolena. Délka pobytů: obvykle 7 nebo 14 nocí sobota ndash; sobota, pro klienty s vlastní dopravou lze vyžádat i jiný nástup či jiný počet nocí, min. 4 noci. Parkování aut (za poplatek) zařizuje hotel.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek. Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu s WC, minibar, SAT/TV, sejf. Část pokojů je orientována na stranu město, část pokojů za příplatek na moře. Hotel poskytuje výhodné slevy pro rodiny s dětmi pro 1-2 děti na přistýlkách.

Stravování

Polopenze formou bufetu, lze si připlatit obědy ndash; výběr z jídelníčku.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat