Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel International

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 273 Kč

Dostupných: 2 068 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Cca 100 m od pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž oddělena místní komunikací. 136 pokojů. Restaurace, a-la-carte restaurace, trezor na recepci, 3 výtahy, bary, kavárna. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka, matrace a slunečníky u bazénu zdarma. WiFi v celém hotelu zdarma. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 4 €/den.

Ostatní

Přímo v přístavu starobylého města Rab WiFi v celém hotelu zdarma .
Přímo v přístavu starobylého města Rab. WiFi v celém hotelu zdarma.
Info: Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 €/osoba/den (12-17 let 50% sleva), platba na místě; registrační poplatek: cca 1 €/os., platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 13.7.-16.8. denně/3 noci. .
GPS: 44.757057,14.761479.

Poloha

Nachází se přímo v přístavu, ve starobylém městě Rab. Centrum s obchody, restauracemi a bary cca 50 m.

Sport a zábava

Zdarma: fitness. Za poplatek: půjčovna kol (cca 6 €/půlden), vodní sporty přes externí zprostředkovatele. Zdarma: sauna, vířivka. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury v kosmetickém centru.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 18 m2, fén, individuální klimatizace, sat. TV, telefon, posezení, vana nebo sprcha, WC, s výhledem na město.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): s výhledem na moře, jinak jako A2A.Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Dvoulůžkové pokoje (A2C): cca 36 m2, 2 dvoulůžkové pokoje bez propojovacích dveří, s výhledem na město, jinak jako A2A.Rodinné pokoje (A2D): s výhledem na moře, jinak jako A2C.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Všechny pokrmy formou bufetových stolů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat