Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Istra

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Bouřka
17 °C - Bouřka

Poloha

Hotel Istra je menší soukromý hotel, s výbornou polohou na nábřeží, přímo u centra historického městečka a na okraji středomořského parku Komrčar. Ideální místo k procházkám malebnými uličkami s obchůdky, kavárnami i k večerní zábavě. Vzdálenost od městské pláže 300 m (místy písek, místy kamínky, sprcha za malý poplatek), procházkou 20 min podél moře lze dojít k písečné pláži u Padovy. Přímo od hotelu vyplouvají čluny na pláže poloostrova Frkáň - koupání v krásné přírodě, oblázkové a kamenné pláže, malé romantické zálivy, nachází se zde také FKK pláž. Plavba trvá jen 15 minut.

Ubytování

Ve 2-lůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, s koupelnou a WC. Není zde klimatizace. Za příplatek je možný balkón u dvoulůžkových i jednolůžkových pokojů. Výhody pro rodiny se 2 dětmi ndash; na pokoji společně s rodiči může být ubytováno jedno dítě do 12 let na přistýlce a 2. dítě do 12 let bez lůžka, s polopenzí.

Stravování

Polopenze - snídaně bufet, večeře výběr ze 4 menu + salátový bufet. Oblíbená kuchyně s příjemnou obsluhou Parkování auta v blízkosti hotelu: 4 euro; / den - platí se na recepci v hotelu Parkování auta na hotelovém parkovišti (vyznačené místo): 7 euro; / den - platí se na recepci v hotelu Pobyt se psem (pouze vlastní doprava) na vyžádání: 10 euro; / den - platí se na recepci v hotelu.

Popis

, zábava a sportovní vyžití: součástí hotelu je restaurace, recepce, trezor na recepci, výtah, restaurace na terase před hotelem. V blízkosti se nacházejí tenisové kurty. Wi-Fi je zdarma ve společných prostorách hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat