Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Mare

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-3 °C - Oblačno
-3 °C - Oblačno

Poloha

Letovisko Kampor leží na známém ostrově Rab ve vzdálenosti asi 5 km od letoviska Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, borový les, osamocené pláže bez velkého počtu lidí, zajímavá místa pro potápění, dobré podmínky pro windsurfing, běžecké stezky, cyklostezky, domácí gastronomická nabídka a mnoho dalšího. Na ostrov se dostanete trajektovým spojením. Villa Mare je situována asi 150 m od centra letoviska Kampor a pouhých asi 5 m od moře a asi 10 m od pláže. Nejbližší restaurace se nachází asi 150 m od vily, nejbližší obchod také asi 150 m.
Od moře: Asi 5.
Od centra: Asi 150.

Popis

Parkování, venkovní bazén, dětský bazén, gril, velmi komfortně vybavené apartmány.
Kamenitá: vzdálená asi 10 m od vily. Betonová: vzdálená asi 10 m od vily.

Sport a zábava

Hřiště pro malý fotbal, plážový volejbal, tenisové kurty, pronájem motorek, pronájem kol, pronájem lodí, škola potápění, vodní sporty, vycházkové stezky, jogging, stezky pro jízdu na kole, zábavní a kulturní programy, rybářské večery.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme ochutnání místních kulinářských specialit.

Ubytování

Villa Mare nabízí ubytování vysokého standardu (4*). Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO a 6-lůžkových apartmánech typu TRILO, s plně vybavenou kuchyní, možností internetu a klimatizace, TV/SAT a některé s výhledem na moře. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky a vybaveným kuch. koutem (nádobí, příbory, lednice s mrazákem (50 l), kávovar, mikrovlnná trouba), soc. zařízení, TV/SAT, fén, možnost klimatizace a internetu. Většina apartmánů je s balkonem a s výhledem na moře.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost se 2 lůžky a vybaveným kuch. koutem (nádobí, příbory, lednice s mrazákem (50 l), kávovar, mikrovlnná trouba), soc. zařízení, TV/SAT, fén, možnost klimatizace a internetu. Apartmán o rozloze 50 m2 je s balkonem 8 m2.
TRILO 6 V.
Obsazenost 6 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost se 2 lůžky a vybaveným kuch. koutem (nádobí, příbory, lednice s mrazákem (50 l), kávovar, mikrovlnná trouba), soc. zařízení, TV/SAT, fén, možnost klimatizace a internetu. Apartmán o rozloze 55 m2 je s balkonem 20 m2 a výhledem na moře.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 16.00 - 18:00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat