Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Mel

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Déšť
12 °C - Déšť

Ubytování

Ubytování: v domě jsou dva apartmány pro 2 osoby, jeden pro 4 osoby a jeden pro 6 osob, každý s možností 1 přistýlky. Stravování vlastní.

Apartmán 1/2(+1) 50 m2 ndash; 2-lůžkový apartmán s možností 1 přistýlky má obývací místností s kuchyňským koutem, ložnici, balkón, koupelnu s WC, TV/ SAT, klimatizaci.

Apartmán 1/4 (+1) 70 m2 - 4-lůžkový apartmán s možností 1 přistýlky má obývací místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2 balkóny, koupelnu s WC, TV/SAT, klimatizaci.

Apartmán 1/6 (+2) 130 m2 - 6-lůžkový apartmán s možností 2 přistýlek má kuchyni, obývací pokoj, 3 ložnice, 2 koupelny, velkou terasu, TV/SAT, klimatizaci.

Doprava je možná autobusem nebo vlastní, parkování u objektu zdarma. Po dohodě možný pobyt s domácími mazlíčky (5 euro za den).

Popis

Apartmánový dům Mel; San Marino *** se nachází za hotelovým komplexem San Marino. Má krásnou polohu na klidném místě, 100 m od Rajské pláže (2 km dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody). 200 m od domu je obchod, sportovní areál, tenisové kurty, restaurace je v těsném sousedství. Hostům je k dispozici posezení u grilu a venkovní hrací koutek pro děti.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat