Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Padova

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Možnost deště
21 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 639 Kč

Dostupných: 79 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Písečná a betonová 50-400 m od hotelu. Lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Padova se nachází v zálivu, v blízkosti moře a nedaleko města Rab. Nově zrekonstruovaný hotel v moderním designu. Atraktivní lokalita nabízí jedinečný výhled na moře a starého města Rab. Hosté si mohou vychutnat procházky po promenádě a plážích v okolí. Pro společenský život, hosté mají přístup k lobby bar s terasou v prvním patře a v přízemí "Food & Lounge Bar" nabízí širokou nabídku jídel a nápojů, kde je v letních měsících živá hudba a animační program. V restauraci v prvním patře jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu s bohatým výběrem domácích i mezinárodních jídel. Nejmladší návštěvníky potěší herna "Impy klub" v přízemí. Pro chvíle odpočinku jsou k dispozici na "wellness centrum Padova" s krytým bazénem a venkovní bazén s prostornou sluneční terasou. Hotel disponuje 175 pokoji v 5 podlažích, 2 výtahy, parkoviště zdarma.

Sport a zábava

Hotel Padova nabízí veškeré vybavení pro dokonalý odpočinek a relaxaci. Hosté mají přístup do lázeňského a wellness centra, krytý a venkovní bazén, solárium, whirlpool, salon krásy a kadeřnictví a salon na masáže (za poplatek). Máte-li rádi aktivní dovolenou, jsou zde i zařízeny chodníky, cyklostezky a další sportovní zařízení.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, minibar, terzor, SAT/LCD TV, telefon, Wi-Fi, fén a balkon. Na vyžádání suite pokoje až pro 5 osob.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem. Upozorňujeme, že v termínu 14. 07.–23. 07. 2017 na ostrov Rab nejede autobus. Po domluvě s CK je možné v tomto termínu dopravu zajistit od jiného dopravce.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat