Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Family Hotel Plaža

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno

Poloha

Hotely Family hotel Lopar a Family hotel Plaža jsou součástí komplexu San Marino, který se rozkládá ve vzdálenosti 100 m od nádherné písečné Rajské pláže, dlouhé 2 km, s velmi pozvolným vstupem do moře a jemným pískem. Procházkou od hotelů asi 15 min. dojdete k další příjemné písečné menší pláži Crnika, kde není tak mělké moře a i zde je možnost občerstvení v restauraci.

Popis

Vybavení pokojů patří balkón, klimatizace, SAT/TV, koupelna s WC. Dalším typem ubytování jsou v obou hotelech rodinné pokoje ndash; suity: Standard Suita pro 4-5 osob 1/2+2(+1): 37 m2, jeden vchod, dvě místnosti - dvoulůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky, 1 koupelna s WC, 2 balkóny, klimatizace, SAT/TV, cena za max. 4 osoby s polopenzí, za 5. osobu na přistýlce se připlácí. Superior Suita pro 4-6 osob 2/2+2: 46 m2, jeden vchod, dvě dvoulůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny s WC, 2 balkóny, klimatizace, SAT/TV, cena za max. 4 osoby s polopenzí, za 5. a 6. osobu na přistýlce se připlácí. Cena suit je celková, neposkytují se žádné slevy na děti. Konečná cena je výhodnější než 2-3 dvoulůžkové pokoje pro rodiny se staršími dětmi nebo dospělé.

Ubytování

Ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. K.

Stravování

Pro hosty ze všech hotelů je ve společné restauraci, 50 m od hotelových budov. Polopenze formou bufetu, nápoje k večeři zdarma. Je možné připlatit plnou penzi (jednotné menu). Pobyt se psem (pouze vlastní dopravou) na vyžádání: 10 euro; / den, platí se na místě.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat