Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Pavilony Suha Punta

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 6 250 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Rekreační a sportovní vyžití: tenisové kurty, promenáda podél moře, cyklistické stezky, trekking a jogging. Tenisové kurty, stolní tenis, beach volejbal. V blízkosti je možné si zapůjčit kola, cyklotrasy jsou dobře značené a vedou k zajímavým geologických fenoménům, přírodním a kulturním atrakcím ostrova.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, telefonem. Některé pokoje s možností přistýlky.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. V ceně večeře jsou zahrnuty nápoje - víno, voda, pivo, nealkoholické nápoje. Snídaně 7:00-9:30, večeře 19:00-21:00.

Poloha

Pavilony se nacházejí v rekreačním středisku Suha Punta a jsou v provozu od června do září, celkem 40 pokojů, které nabízí až 120 lůžek. Pavilony se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu Eva, takže můžete využívat služby hotelu. Turistické středisko Suha Punta se nachází na poloostrově Kalifront, což je nejvíce zalesněná oblast na ostrově Rab. Parkování zdarma. Internetový koutek, Wi-Fi v lobby zdarma, směnárna.

Popis

200m skalnatá nebo betonová pláž, 300m písečná. Snack bar na pláži.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem. Upozorňujeme, že v termínu 14. 07.–23. 07. 2017 na ostrov Rab nejede autobus. Po domluvě s CK je možné v tomto termínu dopravu zajistit od jiného dopravce.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat