Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Tomislav

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Skoro zataženo
9 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 6 886 Kč

Dostupných: 39 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Hřiště pro malý fotbal, plážový volejbal, tenisové kurty, pronájem motorek, pronájem kol, pronájem lodí, škola potápění, vodní sporty, vycházkové stezky, jogging, stezky pro jízdu na kole, zábavní a kulturní programy, rybářské večery.

Ubytování

Villla Tomislav nabízí ubytování vysokého standardu (4*). Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkovém apartmánu typu BILO, s plně vybavenou kuchyní, možností internetu a klimatizace, TV/SAT a výhledem na moře. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky a vybaveným kuch. koutem (nádobí, příbory, lednice s mrazákem (50 l), kávovar, mikrovlnná trouba), sociální zařízení, TV/SAT, fén, možnost klimatizace. Apartmán je s výhledem na moře. Některé apartmány jsou s možností internetu a s terasou.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme ochutnání místních kulinářských specialit.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přirody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván „parkem národních parků“. Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 - 18:00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Letovisko Kampor leží na známém ostrově Rab ve vzdálenosti asi 5 km od letoviska Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, borový les, osamocené pláže bez velkého počtu lidí, zajímavá místa pro potápění, dobré podmínky pro windsurfing, běžecké stezky, cyklostezky, domácí gastronomická nabídka a mnoho dalšího. Na ostrov se dostanete trajektovým spojením. Villa Tomislav je situována asi 150 m od centra letoviska a pouhých asi 20 m od moře. Nejbližší restaurace se nachází asi 150 m od vily, nejbližší obchod také asi 150 m.
Od moře: Asi 20.
Od centra: Asi 150.

Popis

Parkování, venkovní bazén, dětský bazén, gril, velmi komfortně vybavené apartmány.
Oblázková: vzdálená asi 20 m od vily. Kamenitá: vzdálená asi 20 m od vily.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat