Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Katarina

Chorvatsko, Kvarner, Selce

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 120 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Katarina (dříve Varaždin) je kompletně zrekonstruovaný hotel, který leží v městečku Selce v blízkosti moře. U hotelu jsou 2 venkovní a 1 krytý bazén s mořskou vodou (v sezoně uzavřen), snack bar, letní terasa, klimatizovaná restaurace, výtah, TV sál, wellness centrum – finská sauna, turecké lázně, jacuzzi. Hostům je k dispozici privátní ambulance ušní, nosní, krční, Wi-Fi zdarma po celém hotelu, parkování zdarma (omezený počet).

Popis

Oblázková s betonovými platy, ve vzdálenosti přibližně 100–150 m od hotelu.

Sport a zábava

V blízkosti tenisové kurty, minigolf.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s možností přistýlky, SAT/TV, klimatizací, minibarem, trezorem, fénem, telefonem, Wi-Fi. Možnost rodinných pokojů se 2 ložnicemi propojenými dveřmi (na dotaz).

Stravování

Polopenze formou švédských stolů.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat