Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány Selce

Chorvatsko, Kvarner, Selce

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 125 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Krásné oblázkové pláže.

Ubytování

Studio 2 – 1 místnost, 2 lůžka; A2 – 1 ložnice, 2 lůžka; A3 – 1 ložnice, 3 lůžka; studio 4 – 1 ložnice, 4 lůžka; A4 – 2 ložnice po 2 lůžkách; A5 – 1 ložnice, 2 lůžka, 1 ložnice, 3 lůžka; A6 – 2 ložnice po 3 lůžkách. Součástí všech apartmánů je zařízená kuchyňka či kuchyňský kout, sprcha, WC, balkon či terasa.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Přímořské městečko Selce leží přibližně 2 km jižně od Crikvenice. Crikvenica a Selce jsou spojeny promenádou. Najdete zde středomořskou vegetaci a krásné pláže, zvlášť vhodné pro děti. Apartmány se nacházejí v pěkných soukromých vilkách.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat