Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Slaven

Chorvatsko, Kvarner, Selce

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Skoro zataženo
18 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 4 280 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Přímořské městečko Selce leží přibližně 2 km jižně od Crikvenice. Crikvenica a Selce jsou spojeny promenádou. Najdete zde středomořskou vegetaci a krásné pláže, zvlášť vhodné pro děti. Hotel a pavilony Slaven se nacházejí v městečku Selce v parku, ve vzdálenosti přibližně 50 -100 m od moře. V hotelu Slaven je centrální recepce a restaurace se zahradní terasou, které jsou společné pro hotel i pro pavilony. Pavilony jsou vzdáleny asi 100 m od hotelu. K dispozici je restaurace, bar, trezor, TV místnost, bistro Rokan s terasou, Wi-Fi zdarma po celém hotelu, parkování zdarma.

Popis

Oblázková, místy písčitá, vzdálená přibližně 100–150 m.

Sport a zábava

V blízkosti tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, potápěčské centrum, tobogan.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím s možností přistýlky, SAT/TV, telefonem a Wi-Fi, bez balkonu.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat