Vyhledat zájezd

Apartmánový dům Grozdana - Supertarska Draga

Chorvatsko, Kvarner, Ostrov Rab

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmánový dům Gonar - Supertarska Draga
Apartmány Supetarska Draga
Počasí
10 °C - Skoro zataženo

Dovolená s dětmi

Popis

Nedaleko apartmánu se nachází obchod s potravinami a směnárna, řada soukromých restaurací v Supertarské Draze nabízí různé domácí speciality. V sousední restauraci Gonab s výbornou kuchyní je možné domluvit stravování - snídaně, obědy, večeře. Dům je velmi prostorný a moderně vybavený, v přízemí je možnost posezení v hale, na zahradě je k dispozici gril. Po dohodě lze používat pračku.

Stravování

Vlastní.


Poloha

Letovisko Supertarska Draga je vzdálené od města Rabu 8 km a od San Marina s vyhlášenou Rajskou pláží 4,5 km. Apartmánový dům leží 50 m od moře, koupání na menších písčito-oblázkových plážích 200 m od domu. V blízkosti je jachetní přístav a zastávka místního autobusu, který jezdí pravidelně po trase Rab – Lopar – San Marino.

Ubytování

Ubytování: k dispozici jsou 4 apartmány pro 4 osoby s možností přistýlky  - ty mají 2 ložnice, denní místnost s vybavenou kuchyni a gaučem jako přistýlkou, koupelnu s WC, klimatizaci, SAT/TV, WiFi, terasu nebo balkón. Dále je zde jeden apartmán pro 6 osob s možností až 3 přistýlek – ten má 3 ložnice, gauč v obývacím pokoji a možnost spaní pro 1-2 os. v podkrovním prostoru, kuchyni, koupelnu s WC, klimatizaci, SAT/TV, WiFi a velikou terasu. V hlavní sezóně lze využívat i 2-lůžkový pokoj bez kuchyňky, kde se počítá se stravováním v restauraci. Pokoj má koupelnu s WC, ledničku a kávovar. Parkování u objektu, může být i garáž. Po dohodě je možný pobyt s domácími mazlíčky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat