Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány Biograd Na Moru

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Déšť
16 °C - Déšť

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Popis

Apartmány jsou vzdáleny od moře maximálně 350–400 m, v klidné oblasti, v blízkosti centra města.

Ubytování

A2 − 1 ložnice; A4 − 2 ložnice; A6 − 3 ložnice, kuchyňka. Všechny typy apartmánů mají vybavenou kuchyňku, koupelnu, parkování, balkon či terasu. U všech typů apartmánů je za příplatek možnost přistýlky.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Biograd na Moru leží na pobřeží 28 km od Zadaru. Je to tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací, mnoha plážemi a velkými borovicovými háji. Nedaleko se nachází jezero Vrana (7 km) bohaté na ryby. První zmínka o Biogradu jako o chorvatském městě je z půlky 10. století, v 11. století to bylo sídlo králů. V muzeu je malá sbírka předhistorických, antických a starochorvatských památek. Kanál Pašman je ideální pro vodní sporty a potápění. Spojení: letiště je vzdáleno pouze 20 km, železniční nádraží v Zadaru a Benkovaci (19 km), autobusové nádraží je ve městě. Apartmány jsou vzdáleny od moře maximálně 350–400 m, v klidné oblasti, v blízkosti centra města.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat