Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Standard Biograd

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 095 Kč

Dostupných: 108 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

RUŠNÉ LETOVISKO*ZÁVAVA*PÍSEČNÉ A OBLÁZKOVÉ PLÁŽE*VÝLETY DO 4 NÁRODNÍCH PARKŮ

Příplatky na místě: pobytová taxa děti 12 - 17,9 let - dítě 12-18 let 4.0 EUR (osoba / týden), pobytová taxa 8.0 EUR (osoba / týden), pes 7.0 EUR (apartmán / den), klimatizace, platba na místě po potvrzení CK 5.0 EUR (apartmán / den), pes, platba na místě, po potvrzení CK 7.0 EUR (osoba / týden).

Poloha

Od pláže - 150 m - 600 m od oblázkových, štěrkopískových, písečných pláží, umělá plata, od centra - 40 m - 1000 centrum, obchody, stánky.

Popis

Privátní apartmány ve známém letovisku jsme připravili pro zájemce o dobré koupání na písečných a oblázkových plážích, v kombinaci s výlety a večerní zábavou v rušném letovisku. Na základě vašeho požadavku vám nabídneme konkrétní apartmán s popisem a fotografiemi. Apartmány ve známém letovisku jsou ideální pro zájemce o dobré koupání na písečných/ oblázkových plážích, v kombinaci se společenským životem, výlety a večerní zábavou rušného letoviska. Biograd byl oceněn Modrou vlajkou za čistotu vody a pláží, na pláži centrální je k dispozici veřejný bazén zdarma, tobogán za příplatek. Dalšími plážemi jsou oblázková Bošana a písečná pláž Soline.

Parkovací místo před domem/ v objektu, zpravidla gril, klimatizace možná po potvrzení v CK, za příplatek.

Ubytování

Balkón/terasa/venkovní posezení, vybavená kuchyně, TV, místo pro autoMONO 2: 2 lůžka, možná přistýlka, kuchyňská obvací část v jednom prostoruBILO 2/3/4: ložnice, 1- 2 přistýlky v obývákuTRILO 4/5/6: 2 ložnice s dvojlůžky, 1-2 přistýlky v obývákuQUADRILO 6/7/8: 3 ložnice, 1- 2 přistýlky v obýváku.

Stravování

Vlastní

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat