Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Boja

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Oblačno

Popis

Hostům je k dispozici parkoviště a venkovní grill. Součástí apartmánu je kuchyňka s příslušenstvím a s jídelním koutem a TV/SAT. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení. Na pláži je bazén s mořskou vodou a další sportovní aktivity.

Pláž vzdálená asi 200 metrů od vily. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: skákadla, pískoviště, hřiště pro plážové sporty.

Poloha

Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy. Villa Boja se nachází v klidném části oblíbeného letoviska Biograd na Moru. Villa leží asi 200 m od pláže a asi 200 m od centra letoviska. Ve letovisku jsou různé obchůdky (nejbližší asi 100 m od vily), kavárničky a pizzerie.

Ubytování

Villa Neda nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 až 6-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO a QUADRI s přistýlkou. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Ostatní

Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat