Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ilirija

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 910 Kč

Dostupných: 677 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel Ilirija nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno v renovovaných klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s balkonem a s možností přistýlky. Některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu. Bližšší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2 com.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj se soc. zařízením a balkonem (výhled do parku), vybavený telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem, fénem, připojením na internet a antialergením ložním prádlem.
P 1/2+1com.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, se soc. zařízením a balkonem (výhled do parku), vybavený telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem, fénem, připojením na internet a antialergením ložním prádlem.
P 1/2 sup.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj se soc. zařízením a balkonem, vybavený telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem, fénem, připojením na internet a antialergením ložním prádlem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2+1sup.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, se soc. zařízením a balkonem, vybavený telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem, fénem, připojením na internet a antialergením ložním prádlem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2 pre.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj se soc. zařízením a balkonem, vybavený telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem, fénem, připojením na internet a antialergením ložním prádlem. Pokoj má přímý výhled na mořskou stranu.
P 1/2+1pre.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, se soc. zařízením a balkonem, vybavený telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem, fénem, připojením na internet a antialergením ložním prádlem. Pokoj má přímý výhled na mořskou stranu.

Poloha

Poloha krásného zrekonstruovaného hotelu Ilirija bývá často vychvalována jeho hosty, kteří ji označují jako "ideální" či "bezchybnou" a něco na tom opravdu bude - hotel Ilirija totiž leží přímo v centrální části malebného letoviska Biograd na Moru, v těsné blízkosti křišťálově čistého moře. Ve vzdálenosti asi 150 m od hotelu je venkovní bazén s mořskou vodou. Okolí působí opravdu pohádkově. Není to ale jen jeho poloha. Hotel Ilirija má také kvalitní služby i vybavení. Není tedy divu, že i ta nejnáročnější klientela bývá zcela spokojená a hosté se sem velice rádi vracejí. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.
Od moře: 30.
Od centra: 50.

Popis

Příjemné posezení a dobré jídlo nabízí hotelová restaurace. V baru si zase můžete nechat pohladit Vaše chuťové buňky nějakým lahodný drinkem. Ke cvičení je Vám zde k dispozici fitness centrum a následnou relaxaci nenajdete nikde jinde než v hotelovém wellness centru. Vybavení hotelu dále zahrnuje TV místnost, směnárnu a sejf. Pro Vaše pohodlí a spokojenost je zde také hotelový výtah a možnost internetu. Hotel má také parkoviště a příjemnou terasu, kde se můžete kochat výhledem na krásné okolí.
Oblázková: asi 30 m od hotelu. Pozvolný vstup do moře.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Od červena do září jsou zde večery s živou hudbou. Máte možnost zúčastnit se animačních programů, navštívit wellness centrum a fitness, využít velký hotelový tenisový areál ležící v blízkosti, dále pak sportovní hřiště, aqua tobogán a bazén s mořskou vodou. Můžete si zkusit vodní lyžování či windsurfing, potápět se, zahrát si plážový volejbal a je zde i půjčovna vodních skútrů a loděk. Mnozí rádi využijí místní cyklostezky. V městečku je promenáda se stánky se suvenýry a nabízí se možnost vyhlídkové projížďky vláčkem. Krásný přístav jistě zaplní nemalou část vašeho fotoalba. Příjemné vinárny, kavárny a diskotéky také čekají na Vaši milou návštěvu. Je zde opravdu bohatý společenský noční život.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat