Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Ilirija Hotel Resort Biograd

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Možnost bouřky
22 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 1 910 Kč

Dostupných: 56 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Oblázkové/skalnaté pláže s koupacími plošinami cca 100 m. Plážový bar. Lehátka (cca 6 €/den/kus) a slunečníky na pláži za poplatek. Hotelový resort se skládá ze 3 čtyřpodlažních budov s celkovým počtem 376 pokojů. Přijímací hala s trezorem k pronajmutí, 3 restaurace, a-la-carte restaurace, 3 bary, kavárna s terasou, zahrada, 6 výtahů. Bazén s mořskou vodou (cca 50 x 25 m), bazén pro všechny hosty resortu se nachází před hotelem Adriatic (cca 10 x 15 m). Internetový koutek za poplatek, WiFi v celém hotelu zdarma. Dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (3-14 let) od 15.6. do 31.8. v hotelu Adriatic, hlídání dětí (3-10 let). Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 8 €/den.

Sport a zábava

Zdarma: fitness, stolní tenis, aqua aerobic. Denně živá hudba (15.6.-1.9.) a večerní zábavní program. Za poplatek v okolí: půjčovna kol (cca 18 €), vodní lyžování, jachting a tenis (14 kurtů). Zdarma: parní lázeň, sauna, relaxační zóna, vířivka. Za poplatek: ayurveda, solarium (cca 3 €/hod.), kosmetický salon - manikúra, pedikúra a kosmetické procedury.

Ubytování

Hotel Ilirija (NNNN): dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): fén, telefon, sat. TV, trezor, minibar, klimatizace, sprcha, WC, balkon, na straně do parku. Dvoulůžkové pokoje superior (A2B): na straně k moři, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje premium (A1C/A2C): ve 3. nebo 4. patře, s výhledem na moře, nealkoholickými nápoji v minibaru, setem pro přípravu kávy a čaje, županem a pantoflemi, jinak jako A2A. Suite (A2E/A3E/A4E): obývací ložnice s pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj, s výhledem na moře, další WC. Hotel Kornati (NNNN): dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A): na straně do parku, bez balkonu, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje superior (B2B): na straně k moři, stejné vybavení jako A2B. Dvoulůžkové pokoje premium (B1C/B2C): ve 3. nebo 4. patře, s nealkoholickými nápoji v minibaru, setem pro přípravu kávy a čaje, županem a pantoflemi, výhledem na moře, jinak jako A2A. Joker pokoje (B2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Hotel Adriatic (NNN): dvoulůžkové komfort pokoje (C1A/C2A): bez trezoru a balkonu, bez určení polohy pokoje, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje superior (C1B/C2B): bez trezoru, s balkonem, jinak jako C2A. Joker pokoje (C2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Při objednání plné penze navíc oběd formou bufetových stolů. Oběd a večeře možná ve 3 restauracích (na vyžádání), v a-la-carte restauraci za příplatek.

Poloha

Na kraji letoviska, s živou atmosférou, přímo na dlouhé promenádě. Centrum cca 50-200 m (v závislosti na poloze ubytování).

Ostatní

Hotelový resort vhodný pro rodiny. Přímo na dlouhé promenádě.
Info: parkování: cca 6 €/den, platba na místě; domácí zvíře: cca 20 €/den, na vyžádání; lázeňská taxa: cca 1 €/den/os. (12-17 let cca 0,50 €/den/os.), platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 10.6.-23.6. a 2.9.-22.9. denně/3 noci, 24.6.-1.9. denně/4 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
GPS: 43.935699, 15.452900.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat