Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel IN

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 310 Kč

Dostupných: 1 148 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, část pokojů má francouzské postele a část oddělená lůžka. Rozměry oddělených lůžek jsou 90 cm x 210 cm, francouzský typ postele je 180 cm x 210 cm. Většina pokojů - má koupelnu / WC, 13 pokojů má sprchu/WC. Z 38 pokojů, které mají balkon, většina pokojů má buď přímý výhled na moře, nebo jsou orientovány na mořskou stranu, Všechny pokoje mají připojení na internet, klimatizace, minibar, satelitní TV, Rozkládací řistýlka o rozměru 80 cm x 180 cm pouze pro děti do 15 let.

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje mají rozlohu cca 26 m2, dvoulůžkové pokoje s balkonem a pohledem na moře mají rozlohu cca 32-38 m2.

Typ 1 Economy - koupelna, WC, 2 lůžka, možnost jedné přistýlky, bez balkonu, 26 m2, v přízemí, výhled na městoTyp 1 - koupelna, WC, 2 lůžka, možnost jedné přistýlky, bez balkonu, 26 m2, v přízemí, výhled na město.

Typ 2 - koupelna, WC, 2 lůžka, možnost jedné přistýlky, balkon, pohled na město nebo moře bez možnosti výběru, 26 m2.

Typ 3 - koupelna, WC, 2 lůžka, možnost až dvou přistýlek, balkon, pohled strana moře, 32-38 m2.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Poloha

Hotel se nachází na okraji městské části města Biograd n /M. s pohledem na přístav, asi 300 m od písečno-oblázkových pláží.

Popis

Vybavení: 44 pokojů, z toho 3 pokoje pro osoby tělesně postižené, parkování pro hosty (zdarma), relaxační zóny, wellness s krytým bazénem, jacuzzi, turecká a finská sauna, posilovna, sprchy se studenou vodou a místnosti pro masáže, sluneční oblast, koktejl bar, sprchy a whirlpool, a hospůdka s terasou, obědy a la carte restaurace s terasou, aperitiv bar s terasou, obchodní centrum s kongresovým sálem, 2 výtahy. WiFi zdarma.

Pláž: oblázková ve vzdálenosti cca 300 m.

 

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat