Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Dům Ivanovič

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť

Sport a zábava

Zvířata jsou povolena.

Ubytování

Apartmán A2 (+1) pro 2–3 osoby: ložnice se 2 lůžky, možnost přistýlky v obývací místnosti s kuchyňkou, balkon s pohledem na moře, možnost klimatizace (za poplatek), Wi-Fi, SAT/TV. Apartmán A4 (+1) pro 4–5 osob: 2 ložnice, možnost přistýlky v obývací místnosti s kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkon s výhledem na moře. Apartmán A4 (+2) pro 4–6 osob: malý dům v zahradě, v přízemí je velká kuchyň a obývací místnost, v prvním patře 2 ložnice a koupelna. Každá ložnice má malý balkon. Apartmány A4 (+1) a A4 (+2) jsou vybaveny SAT/TV, klimatizací (za poplatek), Wi-Fi (na dotaz).

Poloha

Biograd na Moru leží na pobřeží 28km od Zadar. Je to tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací, mnoha plážemi a velkými borovicovými háji. Nedaleko se nachází jezero Vrna (7 km) bohaté na ryby. Kanál Pašman, který je nedaleko je ideální pro vodní sporty a potápění. Dům Ivanovič se nachází 100 metrů od pláže. Na dvoře je barbecue. Parkování u domu.

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat