Vyhledat zájezd

Hotel Kornati

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 7 524 Kč

Dostupných: 473 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nově zrekonstruovaný hotel s moderním interiérem je velice oblíbeným místem na letní dovolenou. Nachází se v centrální části letoviska a leží v bezprostřední blízkosti pláže. Nedaleko hotelu je venkovní bazén s mořskou vodou a pro zpestření pobytu různé plážové atrakce. Hotel svými službami a krásným interiérem uspokojí i náročnější klientelu. Okolní krajina a křišťálově čisté moře jsou lákavým cílem na dovolenou pro turisty z celé Evropy. Městečko je známo pro svůj pestrý kulturní a společenský život.
Od moře: 50.
Od centra: 50.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Součástí hotelu je restaurace, kavárna, směnárna a sejf. Společenská místnost s TV místností a internet. Z hotelové terasy se vám naskýtá nádherný výhled na Jadran.
Oblázková: asi 50 m od hotelu. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Stolní tenis, velký tenisový areál, sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, plážový volejbal, windsurfing, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: minigolf, hřiště pro plážové sporty, aqua tobogán.

Ubytování

Hotel Kornati nabízí příjemné ubytování hotelového typu. Ubytování je zajištěno v moderních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu a mají balkon. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2 com.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, přípojka na internet.
P 1/2 sup.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s balkonem, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, přípojka na internet. Výhled na moře.
P 1/2+1sup.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou a balkonem, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, přípojka na internet. Výhled na moře.
P 1/2 pre.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s balkonem, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, přípojka na internet. Pokoj má přímý výhled na mořskou stranu.
P 1/2+1pre.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou a balkonem, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, přípojka na internet. Pokoj má přímý výhled na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat