Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Maria

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Poloha

Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy. Villa Maria se nachází v klidném prostředí v oblíbeném letovisku Biograd na Moru. Villa leží asi 400 m od pláže a asi 400 m od centra letoviska. Ve letovisku jsou různé obchůdky (nejbližší asi 400 m od vily), kavárničky a pizzerie.
Od moře: 400.
Od centra: 400.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Popis

Hostům je k dispozici parkoviště. Součástí apartmánu je kuchyňka s příslušenstvím a s jídelním koutem a TV/SAT, klimatizace (na vyžádání za poplatek). Na pláži je bazén s mořskou vodou a další sportovní aktivity.
Oblázková: vzdálená asi 300 metrů od vily. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: skákadla, pískoviště, hřiště pro plážové sporty.

Ubytování

Villa Maria nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 až 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s přistýlkou. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
BILO 2+1.
Obsazenost 2 až 3 osoby, jedna 2-lůžková ložnice s možností 3. lůžka, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, menší terasa.
TRILO 4+1.
Obsazenost 4 až 5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice s možností 3. lůžka, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, terasa.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat