Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Marinka

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Oblačno
9 °C - Oblačno

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Biograd na Moru leží na pobřeží 28km od Zadar. Je to tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací, mnoha plážemi a velkými borovicovými háji. Nedaleko se nachází jezero Vrna (7 km) bohaté na ryby. Kanál Pašman, který je nedaleko je ideální pro vodní sporty a potápění. Vila Marinka se nachází v centru města Biograd na Moru. K dispozici je Wi-Fi zdarma.

Popis

Asi 200 m od vily.

Sport a zábava

Zvířata jsou povolena.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Studio pro 2 osoby s možností přistýlky, s kuchyní, koupelnou, SAT/TV, balkon. Apartmán pro 4 osoby: 1 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, SAT/TV, terasa. V pokojích i apartmánech je klimatizace za příplatek.

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze v restauraci Stari Bunar (250m od Marinky). Snídaně je formou švédských stolů , večeře výběr z několika menu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat