Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Neda

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Jasno
9 °C - Jasno

Sport a zábava

Sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: skákadla, pískoviště, hřiště pro plážové sporty.

Ubytování

Villa Neda nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 až 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s přistýlkou. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán v přízemí, jedna 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, terasa. Možnost klimatizace.
TRILO 4+1.
Obsazenost 4 až 5 osob, apartmán v přízemí, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, posezení v zahradě. Možnost klimatizace.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Popis

Hostům je k dispozici parkoviště. Součástí apartmánu je kuchyňka s příslušenstvím a s jídelním koutem a TV/SAT. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení. Na pláži je bazén s mořskou vodou a další sportovní aktivity.
Oblázková: vzdálená asi 300 metrů od vily. Pozvolný přístup do moře.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy. Villa Neda se nachází v klidném části oblíbeného letoviska Biograd na Moru. Villa leží asi 300 m od pláže a asi 200 m od centra letoviska. Ve letovisku jsou různé obchůdky (nejbližší asi 100 m od vily), kavárničky a pizzerie.
Od moře: 300.
Od centra: 200.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat