Vyhledat zájezd

Hotel Crvena Luka

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Crvena Luka

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány a vily Crvena Luka
Crvena Luka Family Hotel
Resort Crvena Luka
Počasí
12 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Turistický komplex Crvena Luka se nachází 5 km jihovýchodně od známého letoviska Biograd na Moru. Komplex leží v krásné zátoce, která patří k nejpěknějším přírodním lokalitám v této části jadranského přímoří. Zátoku obklopují borové lesy a je chráněná před severními větry. Je zde písečná pláža pozvolný vstup do moře. Po stranách zátoky je skalnaté pobřeží s vybudovanými místy na slunění.

Hotel Crvena Luka **** - hotel leží asi 50 m od moře a má 45 pokojů na čtyřech patrech. Pokoje jsou velké 26m2 a jsou vybaveny nejmodernějším nábytkem. Většina pokojů má balkon, 3 pokoje v přízemí jsou bez balkonu.

 

Ubytování

Vybavení pokojů: manželská postel, mini obývací pokoj s pohovkou a psacím stolem, koupelna se sprchou, WC a fénem, vysokorychlostní WIFI internet, klimatizace, televize se satelitním příjmem, elektronický sejf, mini bar, přímý telefon. V pokojích  1/2 P superior a 1/2 M superior  je možné ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu na přistýlce.

 

 

Stravování

Stravování: polopenze (snídaně i večeře formou bufetu).

Popis

Hotel Crvena Luka**** - Depandance - depandance hotelu  leží asi 70 m od moře, má 24 pokojů ve dvou patrech. Pokoje jsou velké 27m2 a jsou vybaveny nejmodernějším nábytkem. Všechny pokoje mají balkon.

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat