Vyhledat zájezd

Hotel Donat

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

Strava All inclusive, Bez stravy, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Donat
Depandance Villa Donat
Donat Depandance
Donat Hotel
...
Počasí
12 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Hotel Donat se nachází ve středisku Borik, asi 3,5 km od centra Zadaru. Skládá se ze dvou budov. Hotel je po kompletní rekonstrukci, leží nedaleko pláže a je obklopen borovicemi. Budovy jsou za sebou a protože není možnost výběru, nemůžeme klientům zaručit ubytovánípřímo u pláže.

 

Stravování

ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu (snídaně, obědy a večeře), občerstvení dopoledne i odpoledne, nealko a alko nápoje místní produkce. Nápojový bar 10:00-22:00 hod.

 

 

Popis

Vybavení hotelu: klimatizovaná restaurace, bar, terasa, kongresový sál, venkovní bazén se sladkou vodou a lehátky. Pláž: písečno-oblázková, cca 50 metrů. Sport, zábava: bazén u hotelu, stolní tenis, aerobic, plážový volejbal, kopaná, košíková, badminton, vodní sporty. Animace pro děti i dospělé (30.5.-12.9.2015). Lehátka u bazénu jsou zdarma, na pláži za poplatek. Parkování v areálu zdarma. V termínech 2.7.-2.9.2016 příjezd možný v sobotu nebo v neděli, v ostatních termínech každý den.

 

 

Ubytování

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, SAT TV, telefon. Rodinné pokoje mají dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost se 2 dalšími lůžky pro děti do 160 cm, ledničku, koupelnu se sprchou a WC, SAT TV, telefon, rádio. Většina pokojů je s balkonem, není ale možnost výběru pokoje, jsou pouze jako nezávazný požadavek.

 

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat