Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Šlágr dovolená - Hotel Luka - Dotované Pobyty 50+

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Dugi Otok

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno

Ostatní

Poznámka: Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.
Popis: Dugi Otok je největší z ostrovů severní Dalmácie s necelými 2.000 obyvateli. Vápencový hřbet spolu s úrodnou krasovou plošinou se táhne podél celé délky ostrova s nejvyšším vrcholem Vela Straža (338 m n. m.). Jihozápadní strana je strmá a skalnatá, zatímco další části pobřeží s množstvím malých zálivů a zátok (Soliščica, Sakarun, Pantera a Telaščica) se mírně svažují k moři. Na ostrově se nevyskytují žádné vodní toky ani prameny. Severovýchodní pobřeží lemují četné ostrůvky. Na vrcholcích hor se nacházejí i pozůstatky illyrských opevnění. Dugi Otok láká převážně svými mimořádně krásnými plážemi s výbornými podmínkami pro všechny vodní sporty včetně windsurfingu a jachtingu. V obci Božava se nachází prestižní potápěčská škola. Zdejší vody skýtají také možnost bohatých úlovků ryb a plodů moře. Lákadlem je i blízkost Kornatských ostrovů (národní park Kornati), které jsou magnetem pro všechny milovníky nedotčené přírody v tomto jedinečném ostrovním labyrintu.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně kontinentální, obědy a večeře výběrem z menu, k obědu a večeři jeden alkoholický (pivo nebo víno) a jeden nealkoholický nápoj.

Poloha

Hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístěn přímo v nedotčené přírodě nádherné zátoky s křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů (Mendula a Oliva) a samostatné restaurace přímo na pobřeží s otevřeným výhledem na moře, vzdálené 200 m od hotelu. Ostrov je dostupný trajektem ze Zadaru.

Popis

Přímo u hotelu, prostorná betonová pláž s malou a velkou skluzavkou do moře, vstup do vody přímo z pláže nebo po žebříku. Podél pobřežní zátoky jsou přírodní oblázkové a kamínkové pláže s dostatkem soukromí a klidu ve vzdálenosti cca 100 až 400 m.

Sport a zábava

Program s umělci Šlágr TV, prostranství na volejbal, petanque, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, basketbalový koš, skluzavky do vody, houpačky.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, SAT TV, vlastní soc. zařízení, část pokojů s balkonem a orientací na moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat