Vyhledat zájezd

Apartmány Maxima

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sv. Filip i Jakov

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmánový Dům Maxima
Vila Maxima
Počasí
11 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Apartmánový dům Maxima (ex Anita) se nachází v řadě apartmánů nedaleko od písečné a oblázkové pláže v letovisku Sv. Filip i Jakov, vzdálenost k moři je cca 100 m, do centra letoviska Sv. Filip i Jakov cca 200 m.

 

 

 

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Apartmán 4+2 má dvě ložnice (jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice má oddělená lůžka), 2 lůžka se nacházejí v denní místnosti na rozkládací pohovce - vhodné maximálně pro děti do 12 let. Dále má apartmán kompletně vybavenou kuchyň s ledničkou, myčku, pračku a jídelní kout. V apartmánu je dále k dispozici SAT TV, WiFi připojení, klimatizace . Apartmán má plochu cca 60 m2. Lůžka na přistýlce jsou vhodná maximálně pro děti do 12 let. Apartmán 2+2 ( pro 2-4 osoby) má 1x ložnici s dvěma lůžky a další dvě lůžka se nacházejí v denní místnosti na rozkládací pohovce. Dále má apartmán kompletně vybavenou kuchyň s ledničkou, myčku, pračku a jídelní kout. V apartmánu je dále k dispozici SAT TV, WiFi připojení, klimatizace . Apartmán má plochu cca 50 m2. Lůžka na přistýlce jsou vhodná maximálně pro děti do 12 let.

Popis

Nově postavený dvoupatrový dům Maxima má 3x apartmán 4+2 a 3x apartmán 2+2, každý z nich je v přízemí , 1. nebo 2. patře.. K dispozici je parkoviště pro každý apartmán – 1 auto.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat