Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Josipa

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag - Mandre

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Možnost deště
22 °C - Možnost deště

Poloha

Turistické město Mandre, nacházející se v jižní části ostrova Pag, nabízí překrásný pohled na ostrůvky Maun a Škrdu, které jsou lemovány zátokami a překrásnými plážemi. Město je vhodné pro ty, kteří chtějí klidný odpočinek ve velmi hezkém přírodním zátiší se stromy "crniky", kamennými zdmi a průzračně čistým mořem. V této původně rybářské vesničce je situována Villa Josipa, kterou od moře dělí asi 350 m. Turistický resort Novalja je vzdálen asi 12 km.
Od moře: 350.
Od centra: 400.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí obou apartmánů je kuchyňský kout, soc. zařízení a balkon. U domu je parkovací místo a zahrada, kde je hostům k dispozici společný venkovní gril.
Písečná, štěrková - asi 350 m od villy.

Sport a zábava

Vodní sporty, šnorchlování, cyklistika, hřiště, stezky na procházky. V nedalekém kempu Šimuni je plážový volejbal, paintball, vodní pólo, tenis, stolní tenis, vodní lyže, vodní sporty, potápěčský klub, windsurfing, plachtění, aerobic, aqua aerobic, víceúčelové hřiště, pronájem kol, šlapadel a kajaků, animační programy dospělé. Pro děti: animační programy pro děti, Mini klub, Mini disco, hřiště pro plážové sporty, herna pro nejmenší.

Ubytování

Villa Josipa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkovém apartmánu typu MONO a 4-lůžkovém aparmtánu typu BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, jedna místnost se 2 lůžky, kuch. koutem a jídelnou, soc. zařízení, balkon NEBO 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, ložnice se 3 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva na zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Plitvická jezera jsou nejznámějším chorvatským národním parkem a patří mezi nejstarší a nejcenější přírodní znamenitosti. Národní park Paklenica: Paklenica je po Plitvických jezerech druhým nejstarším národním parkem v Chorvatsku. Rozkládá se v nejjižnější části pohoří Velebit, který zde sahá téměř k samému moři. Přestože oblast působí jako nepřístupná divočina, patří k nejnavštěvovanějším národním parkům v Chorvatsku. Národní park Kornati: Kornatské ostrovy leží v jižní části severodalmátských ostrovů, sedm námořních mil od Murteru a 15 námořních mil od Šibeniku a Zadaru. Jedná se o početnou skupinu ostrovů, ostrůvků a útesů v bezprostřední blízkosti ostrova Dugi otok a Žut. Prostoru dominují krasové jevy tvořené vápenci a dolomity - jeskyně, jámy, doliny, které se nacházejí i v části, která je dnes pod mořem.
Info: Check-in: 14.00 hod. /check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat