Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Tauzer

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag - Mandre

Penzion Tauzer (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Pension
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť
Cena za osobu od 5 706 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Ostrov Pag - patří mezi nejkrásnější, svou rozlohou je třetí největším ostrovem. Fascinuje dominantní horskou krajinou, křišťálově čistým mořem i rajským klidem. Centrem je město Pag - známé výrobou sýra i těžkou soli. Celý ostrov je položen podél masívu Velebit i od pevniny je oddělen Velebitským masivem.

Ubytování

Penzion se nachází v klidné části apartmánové vesničky Mandre. Příjemné večery můžete trávit kromě posezení u penzionu, také v něktrých z kaváren a restaurací. Ubytování - jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sprcha, WC, některé pokoje s klimatizací a balkonem za příplatek - nutno hlásit předem v CK. Malé ručníky a povlečení jsou součástí, za dobu pobytu se nemění. Pláž: oblázková s pozvolným vstupem do moře, cca 150m. Sport: možnost zapůjčení horských kol a skutru - za poplatek.

Stravování

Polopenze s lehkým obědem - česká kuchyně, snídaně zesílená kontinentální, oběd formou přesnídávkové polévky + pečivo, večeře jednotná, s dezertem nebo ovocem. V den příjezdu se začíná večeří.

Doprava

Doprava luxusními klimatizovanými busy. Odjezdy z celé Moravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat