Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Božena

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag - Novalja

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 430 Kč

Dostupných: 63 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Standardně vybavené apartmány, hostům je k dispozici parkování před vilou. V letovisku na Vás čeká bohaté kulturní a společenské vyžití, jsou zde různé obchůdky se suvenýry, restaurace a kavárničky.
Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 150 m od vily.

Sport a zábava

Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka. Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Ubytování

Villa Božena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 4-lůžkové apartmány typu BILO a 6-lůžkové aparmtány typu TRILO s možností klimatizace (za poplatek). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a kuch. koutem (vařič, lednice, nádobí), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za poplatek), balkon. Parkování před domem.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a kuch. koutem (vařič, lednice, nádobí), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za poplatek), balkon. Parkování před domem.

Poloha

Villa Božena je situována asi 150 m od moře a asi 550 m od centra letoviska Novalja a je moderně a elegantně zařízena. Díky okolní vegetaci, příjemnému podnebí a útulnému prostředí se vila stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro menší skupinky. Centrum letoviska je známo pro pozůstatky římské historie. Novalja se pyšní malebnou a romantickou atmosférou a je oblíbeným místem pro turisty z celé Evropy.
Od moře: Asi 150.
Od centra: Asi 550.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přirody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván „parkem národních parků“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat