Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Novalja

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag - Novalja

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017 AKCE 7=6 1 noc pobytu zdarma. Akce se vztahuje na pobyty od 17.6. do 24.6.2016 a od 2.9. do 9.9.2017. Sleva bude aplikována při rezervaci. Slevy a akce nelze kombinovat.
Info: Check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, některé s možností klimatizace (na vyžádání/za poplatek). Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout (s plynovým, nebo elektrickým vařičem, lednicí, nádobím a příbory), balkon nebo terasa. U domu je parkovací místo.
Oblázková: ve vzdálenosti od 100 do 600 m od apartmánů. S betonovými plochami na opalování a s pozvolným přístupem do moře.

Sport a zábava

V nedalekém kempu Straško velký sportovní areál, kde jsou např. hřiště a tenisové kurty. V letovisku nabídka vodních a plážových sportů, půjčovna kol, skútrů a dalších atrakcí, diskotéky, taneční hudba, příjemné večerní procházky a posezení v místních restauracích. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, vodní atrakce.

Ubytování

Apartmány Novalja nabízejí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových apartmánech typu MONO, 3 a 4-lůžkových apartmánech typu BILO, 5 a 6-lůžkových aparmtánech typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, jedna místnost s kuch. koutem a 2 lůžky, soc. zařízení, balkon nebo terasa.
BILO 3.
Obsazenost 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.
TRILO 5.
Obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. a 6. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze, nebo večeře. Stravování probíhá v hotelu Loža, poblíž centra Novalje.

Poloha

Apartmánové domy jsou rozmístěny po letovisku ve vzdálenosti od 100 do 600 m od moře a asi 500 m od centra Novalje. Svým příjemným klimatem, bujnou vegetací a čistým mořem si oblast získala oblibu mezi rodinami s dětmi. Letovisko Novalja je velká zemědělská a rybářská obec a přístav ve stejnojmenné zátoce na ostrově Pag. Město nabízí bohaté společenské a sportovní vyžití.
Od moře: Asi 100 - 600.
Od centra: Asi 500.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat