Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag - Novalja

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 290 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Apartmány jsou vzdáleny do 500 m od centra a cca 250–500 m od městské pláže. Vzdálenost Novalji od jednotlivých známých pláží – Zrče 2,5 km, Caska 2,5 km, Planjka 2 km, Straško 1 km, Sveti duh 9 km.

Ostatní

Ubytování nabízí velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Známé a překrásné oblázkové pláže (Zrče, Caska, Planjka a další) nabízejí nezapomenutelné zážitky z koupání. Mezi nejznámější patří pláž Zrče, kde je živo 24 hodin denně.

Popis

Největší písčitá pláž Zrče je cca 2,5 km vzdálená, nedaleká přírodní kamenitooblázková pláž se nachází cca 250–500 m od apartmánů.Většina vil má svá parkovací místa a nabízí zahradní gril.

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny kuchyňským koutem s chladničkou, lůžkovinami a ručníky. Apartmány A2 – ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem. A3 – ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a lůžkem. A4 – ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem. A5 – třílůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem. A6 – dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem. Možnost přistýlky v každém apartmánu. Možnost apartmánu s klimatizací (za poplatek).

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat