Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Straško

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag - Novalja

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 1 728 Kč

Dostupných: 573 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Klimatizované mobilhomy pro 4-6 osob (při obsazení 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, nebo pouze 5 dospělých osob) se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, kuchyňský kout, TV/SAT, mikrovlnná trouba, kávovar, automat na vodu, soc. zařízení. MH MEDITERAN mají soukromou WI-FI. K mobilhomu náleží terasa s posezením a dvě plážové lehátka. Bližší popis každého typu mobilhomu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MH PREMIUM.
Obsazenost 4-6 osob, klimatizovaný mobilhome o rozloze 32 m2, se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývací místností s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let, nebo pro 1 osobu starší 12 let, s kuchyňským koutem, TV/SAT, mikrovlnnou troubou, kávovarem, automatem na vodu, soc. zařízením. K mobilhomu náleží terasa s posezením a dvě plážové lehátka. Nachází se ve 2. řadě.
MH ADRIA.
Obsazenost 4-6 osob, klimatizovaný mobilhome o rozloze 32 m2, se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývací místností s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let, nebo pro 1 osobu starší 12 let, s kuchyňským koutem, TV/SAT, mikrovlnnou troubou, kávovarem, automatem na vodu, soc. zařízením. K mobilhomu náleží terasa s posezením a dvě plážové lehátka. Nachází se ve 2. řadě do 100m od moře.
MH MEDITER.
Obsazenost 4-6 osob, nový klimatizovaný mobilhome o rozloze 34,40 m2, se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývací místností s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let, nebo pro 1 osobu starší 12 let, s kuchyňským koutem, TV/SAT, mikrovlnnou troubou, kávovarem, automatem na vodu, Wi-Fi, soc. zařízením. K mobilhomu náleží terasa s posezením a dvě plážové lehátka. Nachází se 100-150 m od moře.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přirody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván „parkem národních parků“. Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Mobilhomy se staly vyhledávaným ubytováním mezi turisty všech věkových kategorií. Upřednostňují je zejména rodiny s dětmi. Mobilhomy se nacházejí v kempu Straško, u stejnojmenné pláže v bezprostřední blízkosti moře a jsou před ostrými paprsky slunce chráněny v borovém háji. Součástí každého mobilhomu je terasa pro relaxaci a odpočinek. V kempu se nachází velký sportovní areál. Centrum letoviska Novalja je vzdáleno asi 1 km. Je zde řada obchůdků se suvenýry, restaurací, kavárniček. Najdete tu bohatý kulturní a společenský program.
Od moře: Asi 100.
Od centra: Asi 1 000.

Popis

V kempu Straško je recepce, směnárna, internet, restaurace, pizzerie, pivnice, bar, kavárna, supermarket, obchůdky a stánky, diskotéka. Parkování většinou přímo u mobilhomu (zdarma pro 1 auto/mobilhome). V areálu je také oddělená část pro vyznavače FKK - kempové parcely, pláž.
Oblázková: asi 100 m před kempem, pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Tenisové a badmintonové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, fitness, půjčovna jízdních kol, vodní sporty, animační programy pro dospělé. Pro děti: minigolf, animační programy pro děti, hřiště pro plážové sporty.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat