Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Stefanija

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag - Novalja

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Poloha

Novalja je turistickým centrem ostrova Pag. Přírodní krásy Novalje jsou nejvýraznější na jejích překrásných plážích – Zrće, Caska, Straško, Babe, Trinćel, Braničevica a Vrtić. Mezi nimi se zvlášť zdůrazňuje pláž Zrće jako jedna z největších a nejhezčích pláží na Jadranu. Letovisko Novalja nabízí bohaté společenské a sportovní vyžití. Villa Stefanija je situovaná asi 1 300 m od centra města a asi 300 m od moře.
Od moře: 300.

Popis

Standardně vybavený apartmán s příslušenstvím. Součástí apartmánu je kuchyňský kout, klimatizace, terasa. U domu je parkovací místo.
Oblázková: asi 300 m od villy.

Sport a zábava

Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka.Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Ubytování

Villa Stefanija nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno v 6-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. a 6.lůžkem, kuchyňský kout, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, terasa.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přírody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván „parkem národních parků“. Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat