Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Benko

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Ubytování

Villa Benko nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, vybavených TV/SAT, klimatizací (za poplatek). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán se nachází v první patře, dvoulůžková ložnice, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace (za poplatek), TV/SAT, balkon s výhledem na moře.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán se nachází v první patře, 2x dvoulůžková ložnice, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace (za poplatek), TV/SAT, balkon.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Villa Benko je vzdálená 20 m od moře a od centra letoviska asi 1 200 m. V blízkosti naleznete restaurace, obchody, bar. Oblast je známa pro svou bohatou faunu a flóru a křišťálově čisté moře. Pro aktivní turisty je v letovisku pláž s různými vodními atrakcemi a tobogánem.
Od moře: 20.
Od centra: 1200.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Hostů je k dispozici gril a parkování.
Oblázková: asi 20 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

V blízkosti sportovní areál s tenisovými kurty, hřiště na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, potápění, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, prolézačky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat