Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Davor

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 942 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Davor je situována jen asi 250 m od pláže. Centrum letoviska se nachází ve vzdálenosti asi 600 m. Oblast je známa pro svou bohatou faunu a flóru a křišťálově čisté moře. V blízkosti se nachází sportovní areál, tobogán, restaurace, taverny, cukrárny, diskotéky, směnárny a obchody. Na své si však zde přijdou i milovníci staré kultury. Romantické jsou také procházky po pobřeží za měsíčního svitu.
Od moře: 250.
Od centra: 600.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím a klimatizací (za poplatek), gril, možnost parkování. V letovisku neleznete také dobře známé sportovně-rekreační středisko Olimpic centar, nacházející se v blízkosti městské pláže Prosika.
Oblázková: asi 250 m od vily. V okolí se nachází i písečné pláže. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Místo nabízí sportovní areál s tenisovými kurty, prostor na cvičení, hřišti na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, tobogán, možnost potápění, cyklotrasy. V sezóně město nabízí bohatý společenský program, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, prolézačky, skákadla.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových apartmánech typu BILO, bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžková ložnice, obývací/jídelní část s kuch. koutem, soc. zařízení, možnost klimatizace, balkon s výhledem na moře.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat