Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Herenda

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 185 Kč

Dostupných: 114 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Villa Herenda nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvou a třílůžkových apartmánech typu BILO s možností přistýlky a čtyřlůžkových apartmánech typu TRILO s možností přitýlky, vybavených TV/SAT, klimatizací (pouze u BILO 2+1), bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky. Některé apartmány mají výhled na moře.
BILO 2+1.
Obsazenost 2 až 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s možností přistýlky (rozkladací gauč) a kuch. koutem (lednice, el. sporák), soc. zařízení, TV/SAT, balkon. Možnost dokoupení klimatizace. Apartmán má výhled na moře a nachází se v 1. patře.
BILO 3+1.
Obsazenost 2 až 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s 3. a 4. lůžkem (rozkladací gauč) a kuch. koutem (lednice, el. sporák), soc. zařízení, TV/SAT, terasa. Apartmán se nachází v přízemí.
TRILO 4+2.
Obsazenost 4 až 6 osob, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se dvěma oddělenými lůžky, obývací místnost s kuch. koutem (lednice, el. sporák), soc. zařízení, TV/SAT, terasa. Apartmán je s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč), nachází se v přízemí a má výhled na moře.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Poloha

Villa Herenda je situována asi 100 m od moře a od centra letoviska asi 400 m. V blízkosti naleznete restaurace, obchody, bar. Oblast je známá pro svou bohatou faunu a flóru spolu s křišťálově čistým mořem. Pro aktivní turisty je v letovisku pláž s různými vodními atrakcemi.
Od moře: 100.
Od centra: 400.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím a balkonem, nebo terasou. Hostům je k dispozici gril a parkování.
Oblázková s drobnými kamínky: asi 150 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

V blízkosti sportovní areál s tenisovými kurty, plážový volejbal, vodní a plážové sporty, škola potápění, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, prolézačky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat