Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Meridijan

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Jasno
13 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 661 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Oběd možný pouze pro skupiny na základě předchozí domluvy.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem. Některá svozová nástupní místa se uskuteční za předpokladu min. 5 osob. Upozorňujeme, že při nízké obsazenosti některých nástupních míst na ostrov Pag, je možné, že trasa povede přes Brno.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem, klimatizací, SAT/TV, minibarem (naplněným po předchozí domluvě), telefonem, Wi-Fi, pokoje na mořskou stranu mají možnost přistýlky. Možnost bezdrátového připojení na internet (na žádost hosta, platba na místě dle aktuálního ceníku). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Poloha

Hotel Meridijan je nově postavený luxusní hotel pro náročnou klientelu. Leží 20 m od moře, 400 m od centra města Pag, 100 m od supermarketu a trhu. K dispozici je bazén (v provozu květen-říjen), parkoviště před hotelem (za poplatek), parkování v podzemní garáži (na dotaz a za poplatek).

Popis

Vzdálená přibližně 20 m od hotelu.

Sport a zábava

Hotel nabízí za poplatek možnost transferu na letiště v Zadaru – ve vzdálenosti 48 km od hotelu. Zvířata nejsou povolena. Hotel je určen pro osoby starší 16 let.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat