Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Pagus

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 485 Kč

Dostupných: 502 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel Pagus nabízí příjemné ubytování hotelového typu. Jsou zde klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, minibar (naplněn na vyžádání), trezor, fén, balkon. K dispozici jsou také stejně vybavené pokoje s výhledem na moře, kde je možnost až 2 přistýlek (na vyžádání). Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, velikost pokoje 29m2, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem s výhledem do parku.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, velikost pokoje 32m2, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem s výhledem na moře.
P 1/2 EBP.
Obsazenost 2 osoby, velikost pokoje 23m2, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem s výhledem do parku.
P 1/2+1EBP.
Obsazenost 3 osoby, velikost pokoje 23m2, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, s vlastním soc. zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem s výhledem do parku.
P 1/2 EBM.
Obsazenost 2 osoby, velikost pokoje 25m2, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem s výhledem na moře.
P 1/2+1EBM.
Obsazenost 3 osoby, velikost pokoje 25m2, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, s vlastním soc. zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem s výhledem na moře.

Popis

Recepce, 2 výtahy, restaurace, terasa, aperitiv bar, směnárna, vnitřní a venkovní bazén, fitness, wellness (whirlpool, finská sauna, turecká sauna, biosauna, solárium, masáže), vlastní pláž před hotelem, parkoviště.
Oblázkově-betonová: vlastní pláž přímo před hotelem. Oblázková – asi 600 m od hotelu, dlouhá a široká pláž s tobogánem, plná atrakcí a vodního vyžití. Pozvolný přístup do moře.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m.Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek.Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Sport a zábava

Venkovní a vnitřní bazén, fitness, wellness, na městské pláži a v jejím okolí: potápění, vodní skútry, vodní šlapadla, tobogán, tenisový kurt, hřiště pro míčové hry. Hotel nabízí dětský klub a společenský program, v centru restaurace, kavárny, diskotéky. Pro děti: pískoviště, skákadla, prolézačky, hřiště na míčové hry.

Poloha

Hotel Pagus je situován přímo na pláži. Je oblíbeným místem na letní dovolenou pro všechny věkové kategorie. Hotel je dekorovaný v pěkném a moderním stylu. Pro starší je zde spousta míst na odpočívání a pro aktivní hosty je v hotelu vnitřiní a venkovní bazén a řada dalších sportovních aktivit. Okolí hotelu Vás bude lákat na procházku za poznáním zdejších tradic a kultury. Příroda je bohatá na bujnou vegetaci a moře je křištálově čisté. Centrum je vzdáleno jen asi 350 m od hotelu.
Od moře: Asi 8.
Od centra: Asi 350.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat