Vyhledat zájezd

Hotel Pagus

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pag

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Wellness & Spa Hotel Pagus
Wellness Hotel Pagus
Wellness Hotel Pagus, Pag
Počasí
20 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Popis

Recepce, 2 výtahy, restaurace, terasa, aperitiv bar, směnárna, vnitřní a venkovní bazén, fitness, wellness (whirlpool, finská sauna, turecká sauna, biosauna, solárium, masáže), vlastní pláž před hotelem, parkoviště.

Oblázkově-betonová vlastní pláž přímo před hotelem.

Oblázková pláž asi 600 m od hotelu, dlouhá a široká pláž s tobogánem, plná atrakcí a vodního vyžití, pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Venkovní a vnitřní bazén, fitness, wellness, na městské pláži a v jejím okolí: potápění, vodní skútry, vodní šlapadla, tobogán, tenisový kurt, hřiště pro míčové hry. Hotel nabízí dětský klub a společenský program, v centru restaurace, kavárny, diskotéky. Pro děti: pískoviště, skákadla, prolézačky, hřiště na míčové hry.

Ubytování

Hotel Pagus nabízí příjemné ubytování hotelového typu. jsou zde klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, soc. zařízení, tv/sat, telefon, minibar (naplněn na vyžádání), trezor, fén, balkon. K dispozici jsou také stejně vybavené pokoje s výhledem na moře, kde je možnost až 2 přistýlek (na vyžádání). Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

p 1/2 b - obsazenost 2 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, tv/sat, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem.

p 1/2 bm - obsazenost 2 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, tv/sat, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem. pokoj je orientován na mořskou stranu.

p 1/2+1 b - obsazenost 3 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, fénem, tv/sat, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem.

p 1/2+1 bm - obsazenost 3 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, fénem, tv/sat, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem. pokoj je orientován na mořskou stranu.

p 1/1 b - obsazenost 1 osoba, klimatizovaný jednolůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, tv/sat, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem.

p 1/1 bm - obsazenost 1 osoba, klimatizovaný jednolůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, fénem, tv/sat, telefonem, minibarem (doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem. pokoj je orientován na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, plná penze.

Ostatní

Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Zrekonstruovaný hotel je situován přímo na pláži. Je oblíbeným místem na letní dovolenou pro všechny věkové kategorie. Hotel je dekorovaný v pěkném a moderním stylu. Pro starší je zde spousta míst na odpočívání a pro aktivní hosty je v hotelu vnitřiní a venkovní bazén a řada dalších sportovních aktivit. Okolí hotelu Vás bude lákat na procházku za poznáním zdejších tradic a kultury. Příroda je bohatá na bujnou vegetaci a moře je křištálově čisté. Centrum je vzdáleno jen asi 350 m od hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat