Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmánový dům Anka

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pakoštane

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 3 645 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Je možné pouze vlastní formou.

Sport a zábava

Město Pakoštane leží asi 8 km od Biogradu na moru, v dosahu asi 40 km můžete navštívit města Zadar a Šibenik. V blízkosti Pakoštane se nachízí mnoho přírodních památek, například národní parky Kornati, Krka nebo Paklenica. Pro milovníky rybaření je velkým lákadlem Vranské jezero s velkým množstvím ryb.

Popis

Apartmánový dům Anka je spíše rodinného typu. Pláž najdete asi 200 m od budovy. V blízkosti se nachází obchod (cca 200 m), během chvilky také dorazíte do centra města, kde najdete například poštu, banku, třžnici atd. U apartmánů se nachází parkoviště, během pobytu je možné využít gril.

Ve vzdálenosti cca 200 m se nachází oblázková pláž s průzračným mořem.

Ubytování

Apartmán 4+2 jsou vybaveny dvěma dvoulůžkovými pokoji, kuchyní s obývacím pokojem, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, klimatizací (za poplatek 5 €/den na místě) a terasou. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán 2+2 jsou vybaveny jednou třílůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s kuchyní, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, klimatizací (za poplatek 5 €/den na místě) a terasou. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán 3 je vybaven jednou třílůžkovou ložnicí, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a velkou terasou s posezením.

Studio 2 vhodné pro dvě osoby, je vybaveno vlastním sociálním zařízením, SAT/TV. Studio se nachází v 1. patře.

Ostatní

Check in 14.00 hod., check out 10.00 hod
Klimatizace za poplatek 5 €/den
Domácí mazlíčci na vyžádání u CK, poplatek 7 €/den
Dětská postýlka na vyžádání u CK, poplatek 5 €/den
Možnost vlastní nebo autobusové dopravy
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně

Poloha

Pakoštane je menší známé letovisko, které se nachází v severní Dalmácii. Pakoštane je oblíbené zejména díky své okouzlující přírodě a křišťálově čistému moři, které omývá jeho písečno-oblázkové pláže. Typický pro toto letovisko je hustý borovicový les a především čisté a udržované pláže. V Pakoštane v létě vládne rušný noční život na tanečních terasách a diskotékách. Najdete zde i velmi širokou nabídku společenských aktivit, jako jsou různé slavnosti a festivaly, ochutnávky místní gastronomie nebo folklorní taneční programy. Místní gurmánské produkty můžete ochutnat také v některé z mnoha restaurací.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat