Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Kozarica - Mobilhome

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pakoštane

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště

Ubytování

Kemp Kozarica nabízí příjemné ubytování v mobile homech pro 2-4 osoby (při obsazení 2 dospělé osoby + 2 děti do 12 let) a pro 4-6 osob (při obsazení 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let). Kemp nabízí nové luxusní mobile homy X-LINE pro 4-6 osob (při obsazení 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let). Bližší popis každého typu mobile homu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
M.HOME2.
Obsazenost 2 osoby (12 m2), ložnice, koupelna, kuchyňský kout, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.
M.HOME4.
Obsazenost 2-4 osoby (18 m2) - 2 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.
M.HOME6 A.
Obsazenost 4-6 osob (24 m2) - 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 2 ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.
M.HOME6 B.
Obsazenost 4-6 osob (32 m2) - 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 2 ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.
MH X-LINE.
Obsazenost 4-6 osob (36 m2) - 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, WI-Fi, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 20-50 m.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Oblíbený a dobře vybavený kemp leží u piniového lesa přímo u pláže. Do centra městečka se dostanete příjemnou procházkou podél průzračného moře asi za 10 min. Nabízí se zde řada sportovních aktivit a bohatý společenský a kulturní život. Romantická je procházka po pobřeží ve večerních hodinách.
Od moře: Asi 20.
Od centra: Asi 500.

Popis

Renovované klimatizované mobilhomy s příslušenstvím. Součástí každého mobile homu je kuchyňský kout, soc. zařízení a zastřešená terasa s posezením. Středisko disponuje supermarketem, směnárnou, coffee a snack barem, internetovou kavárnou, dětským hřištěm, parkovištěm. Venkovní bazén pro děti. Máte zde možnost zahrát si plážový volejbal, stolní tenis nebo se zúčastnit animačních programů.
Oblázkovo-kamenitá: asi 20 metrů od střediska, s betonovými plochami na opalování.

Sport a zábava

Animační programy, půjčovny vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, potápění. V městečku taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, pískoviště.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat