Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Kozarica

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pakoštane

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť
Cena za osobu od 5 662 Kč

Dostupných: 88 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Oblíbené středisko leží u piniového lesa přímo u pláže. Do centra městečka se dostanete příjemnou procházkou podél průzračného moře asi za 10 min. Nabízí se zde řada sportovních aktivit a bohatý společenský a kulturní život. Romantická je procházka po pobřeží ve večerních hodinách.
Od moře: 20.
Od centra: 800.

Popis

Renovované klimatizované apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, soc. zařízení a balkon nebo terasa. Středisko disponuje supermarketem, směnárnou, coffee a snack barem, internetovou kavárnou, dětským hřištěm, parkovištěm. Venkovní bazén pro děti. Máte zde možnost zahrát si plážový volejbal, stolní tenis nebo se zúčastnit animačních programů.
Oblázkovo-kamenitá: asi 20 metrů od střediska, s betonovými plochami na opalování.

Sport a zábava

Animační programy, půjčovny vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, potápění. V městečku taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, pískoviště.

Ubytování

Apartmány Kozarica nabízí příjemné ubytování apartmánového typu. Jsou zde 4-lůžkové apartmány typu BILO a 6-lůžkové apartmány typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
BILO 2-4.
Obsazenost 2-4 osoby, klimatizovaný apartmán o rozloze 40m2, s 1 x dvoulůžkovým pokojem, s kuch. koutem s rozkládacím gaučem a vlastním soc. zařízením a balkonem nebo terasou.
TRILO 4-6.
Obsazenost 4-6 osob, klimatizovaný apartmán o rozloze 50m2, s 2 x dvoulůžkovým pokojem, s kuch. koutem s rozkládacím gaučem a vlastním soc. zařízením a balkonem nebo terasou.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat