Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Ts Pine Beach

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pakoštane

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Oblačno
21 °C - Oblačno

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Turistický komplex Pine Beach Pakoštane se nachází 36 km jižně od Zadaru v blízkosti městečka Pakoštane, na východním pobřeží Jadranu v Chorvatsku. Se svou rozlohou 180 tis. m2 a více než kilometr dlouhou soukromou pláží je turistický komplex ideální pro dovolenou, kterou si budete určitě pamatovat. V blízkosti jsou významné chorvatské národní parky (Paklenica, Plitvice, Krka a Kornati) a parky přírody Telaščica a Vranské jezero. Na své si zde přijdou dospělí i děti, romantici i dobrodruzi. Šarmantní bungalovy postavené z rákosu Vás nadchnou svou jednoduchostí. Jejich vnější vzhled a vnitřní zařízení již na první pohled hovoří o tom, že tento letní pobyt bude jedinečný. Pečlivě umístěné ve stínu borového lesa nabízejí útočiště v přírodě pro všechny, kteří touží po odpočinku od každodennosti moderního života.
Od moře: Asi 10.
Od centra: Asi 950.

Sport a zábava

Animační programy pro děti a dospělé, tenis, stolní tenis, badminton, bocce, plážový volejbal, basketbal, mini-fotbal, vodní pólo, aerobic, mini tělocvična, půjčovna kol, potápění, půjčovna vodních skútrů, loděk a kajaků, windsurfing, lezecká stěna/adventure park, lukostřelba, cyklostezky. V městečku taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, skákadlá, prolézačky.

Popis

Recepce, restaurace, směnárna, coffee bar, internet, trezor na recepci, obchod se suvenýry, animační programy, masáže, plážový servis, bar na pláži, sociální zařízení na dobré úrovni, hlídané parkoviště.
Písčitá: asi 10 m od resortu. Přírodní písečná pláž představuje zvláštní zážitek pro děti a je pravou raritou v Chorvatsku. Kromě písečné části má pobřeží dlouhé jeden kilometr také skalnaté úseky a několik dřevěných pontonů pro opalování a skoky do vody.

Stravování

Light all inclusive - snídaně (formou bufetu), obědy a večeře, nealkoholické nápoje, víno a čepované pivo v restauraci. V bufetu můžete najít převážně středomořskou kuchyni z plodů moře, masa, těstovin, zeleniny a ovoce.

Ubytování

Resort Pine Beach nabízí romantické ubytování v kontaktu s přírodou. Ubytování je zajištěno v netradičních bungalovech pro 1 - 5 osob, některé jsou s výhledem do zeleně, nebo na moře. Interiér je vybavený lůžky s povlečením a policemi na oděvy, bez elektrické energie a sociálního zařízení pro dokonalý zážitek z letního pobytu v přírodě. Jedinečná konstrukce bungalovů umožňuje přirozené větrání, což zpříjemňuje pobyt v horkých letních dnech. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky. Sociální zařízení společné pro celý resort sestává z celkem 8 sanitárních bloků. Každý blok má WC, kabinky na sprchování a umyvadla s teplou vodou a je vzdálen max. 30 m od kteréhokoli bungalovu.
BGW 1/1.
Obsazenost 1 osoba, bungalov pro 1 osobu s výhledem do zeleně.
BGW 1/2.
Obsazenost 2 osoby, bungalov pro 2 osoby s výhledem do zeleně.
BGW 1/2 M.
Obsazenost 2 osoby, bungalov pro 2 osoby s výhledem na moře.
BGW 1/3.
Obsazenost 3 osoby, bungalov pro 3 osoby, 1x manželské lůžko a 1x lůžko pro jednu osobu, s výhledem do zeleně.
BGW 1/5.
Obsazenost 5 osob, bungalov pro 5 osob, 1 x manželské lůžko, které je přepážkou oddělené od prostoru, ve kterém jsou umístěna tři lůžka, s výhledem do zeleně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat