Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Melita Robinson Pašman

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pašman

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť
Cena za osobu od 8 870 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Nádherná poloha dvoupodlažního domu v zahradě na pobřeží na odvrácené straně ostrova, s výhledy na širé moře, jej předurčuje k pobytu v úzkém sepětí s přírodou, mořem, sluncem. Melita slouží k odpočinku, rozjímání i inspiraci. Možné jsou výlety po spojených ostrovech Pašman a Ugljan, koupání, rybaření, volnost, ekologické prostředí. Ideální jako příležitost k romantické dovolené, hlubokému prožitku volného moře a středomořské flóry. Doporučujemei majitelům člunů, kol. Psi jakékoli rasy a velikosti jsou vítáni. Pronajímá se celý dům. Lékař, obchod, pošta, restaurant a další sužby nejsou přímo v místě, ale v 3 km vzdáleném letovisku Kraj. Je třeba počítat s cca 250 m chůze se zavazadly od zaparkovaného vozu. Ubytování skýtá naprostou intimitu a bezpečí, v blízkosti je několik domků, pobřeží lemují překrásné divoké pláže bez běžného provozu.Dům je velmi brzy obsazen, v nabídce jsou i další domy podobného charakteru. Doporučujeme vlastní dopravu, autobusová doprava je možná do Biogradu na Moru, odkud následujie individuálně trajekt na ostrov Pašman, v přístavu bude očekávat majitel s vozem k lokálnímu transferu.

Parkovací místo cca 250 m od domku, gril, venkovní solární sprcha po slunění, zastřešená terasa s posezením a výhledem na moře, tekoucí voda, elektřina, plyn.

Ostatní

Velmi klidné místo,nádherná příroda, možnost výletů, komorní prostředí, volnější pláže, průzračná voda, výborné klima

Příplatky na místě: pobytová taxa, dítě 12 - 17,9 let - dítě 12-18 let 4.0 EUR (osoba / týden), pobytová taxa 8.0 EUR (osoba / týden), pes, platba na místě, po potvrzení CK 5.0 EUR (osoba / den).

Poloha

Od pláže - 10 m od vlastní pláže, od centra - 50 m nejbližší soused, od centra - 3 km od města Pašman, od centra - 2 km od centra města Kraj.

Ubytování

QUINTO 5: přízemí - kompletně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem, jednolůžkový pokoj, velký obývák se sedací soupravou, jídelním koutem, koupelna s WC, velká zastřešená venkovní terasa k posezení, s výhledem na moře, gril; v patře - WC, 2 dvoulůžkové pokoje - každý s terasou a posezením, vnější schodiště - pohled moře.

Stravování

Vlastní

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat