Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Miran

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pirovac

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 770 Kč

Dostupných: 312 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel Miran nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových pokojích s možností přistýlky. Některé pokoje jsou s balkonem a výhledem na moře, s možností připlacení klimatizace. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Možnost přikoupení klimatizace.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Možnost přikoupení klimatizace.
P 1/2 M.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, bez balkonu ale s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.
P 1/2+1 M.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, bez balkonu ale s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem, výhled na moře. Možnost přikoupení klimatizace.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem, výhled na moře. Možnost přikoupení klimatizace.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Krka – množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati – nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, ideální podmínky pro potápění. Šibenik – starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Hotel Miran se nachází v tiché zátoce poblíž malebného turistického letoviska Pirovac. Je obklopen zahradou se středomořskou vegetací, olivovníky a borovicemi. Před hotelem se nachází krásná oblázková pláž. Hotel byl postaven v tradičním stylu a nabízí hostům opravdovou dalmatskou atmosféru.
Od moře: 30.
Od centra: 900.

Popis

Recepce, restaurace a la carte, aperitiv bar, kavárna, směnárna, obchod se suvenýry, TV místnost, parkoviště (za poplatek na místě), taneční terasa, venkovní bazén s mořskou vodou, sportovní hřiště.
Oblázkově-písečná: asi 30 m od hotelu, pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

V hotelu je venkovní bazén (ZDARMA). Hotel nabízí možnost praktikování různých sportovních a rekreačních aktivit: má dva tenisové kurty, dětské hřiště, volejbal, stolní tenis, na pláži si můžete pronajmout slunečníky, lehátka, šlapadla, kánoe, skútr a ostatní plavidla (200 m od hotelu). Je tu možnost půjčit si kolo.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat