Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartpenzion Adriahaus

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Posedarje

Ubytování Pension
Počasí
15 °C - Zataženo
15 °C - Zataženo

Poloha

Od pláže - 60 m privátní štěrková pláž, od centra - 1500 m Posedarje, restaurace, obchody,tržnice,směnárna, pošta, 20 km Zadar - nemocnice, od pláže - 2500 m písečná pláž a léčivá blata.

Ubytování

Jednoduše, účelně vybavené apartmány pro 2 - 6 osob, pokoje pro 2 - 5 osob, klimatizace, terasa, TV/SAT, lednice, příslušenství, varná konvice, u apartmánů – kuchyňský kout Apartmány: MONO 2/3: studio s ložnicí, obývací i kuchyňskou částí BILO 2/3/ 4: ložnice, obývák s kuchyňskou částí, 1 – 2 přistýlky TRILO 4/5/6: 2 ložnice, 1-2 přistýlky v obýváku, kuchyňský/ jídelní kout pokoje: 1/2, 1/3 pokoje: 2 – 3 lůžka.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně a servírovaná večeře - 3 chody.

Ostatní

Výhodná cena, aktivní dovolená - bazén, Národní parky, privátní pláž, kvalitní služby.

Popis

Apartpenzion má rodinnou a přívětivou atmosféru. V okolí jsou kamenité, oblázkové i místy písčité pláže, léčivá bahna s minerály. Výhled je do Novigradského zálivu. Penzion s bazénem, privátní pláž, polopenze a klidné místo, to jsou atributy pohodové dovolené pro rodiny či pro dvojice. V okolí jsou cyklotrasy a 3 Národní parky (ostrovní NP Kornati, skalní NP Paklenica, jezerní NP Plitvická jezera, o něco níže nádherný 4.NP Krka u Omiše). Doporučujeme spíše pro vlastní dopravu, doprava autobusem je možná, doprava v místě pak komplikovaná, je však možné čas trávit na výletech v kombinaci s relaxací v místě, rovněž je možné si domluvit lokální transfery s majitelem penzionu. Velkou výhodou je privátní pláž,bazén, blízkost moře a chutná polopenze. Penzion je situován v klidné části Boliči - Čiker, přibližně 1 800 m od obce Posedarje s tržištěm, bankou, obchody, kavárnami, restaurací, přístavem a pěknou městskou oblázkovou pláží, písečnou pláží i s léčivými blaty. Majitelé vedou penzion v přátelské a milé atmosféře, 2x týdně grilují v rámci polopenze a ochutnávky lokálních specialit. V Posedarje je vyhlášená pršutárna a výrobna olivového oleje, nedaleko je rušný Zadar, nádherný Nin, písečné pláže Sabunike, velmi zajímavý ostrov Pag, Zaton. Doporučujeme vaší pozornosti pro výhodnou kombinaci nízké ceny a kvalitních služeb i komfortu ubytování. Restaurace, terasy, bazén – sladká voda, stolní tenis, zahrada a parking, posezení u krbu, stojan s chlazenou vodou, privátní štěrkopísková pláž/ skluzavka/ terasy na slunění, Wi-Fi připojení, klimatizace, mořské kajaky za příplatek, výlety za příplatek přímo z penzionu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat