Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Lucija

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Posedarje

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 2 298 Kč

Dostupných: 630 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 20 m2, v hlavní budově, s individuální klimatizací, telefonem (za poplatek), sat. TV, sprchou, WC, balkonem, na straně do krajiny. Jednolůžkové pokoje (A1D): cca 15 m2, bez balkonu, jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2B): na straně k moři, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): bez balkonu, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Suite (A2E/A3E/A4E): cca 40 m2, obývací ložnice s pohovkou, dvoulůžkový pokoj, bez balkonu, s terasou, posezením, mikrovlnnou troubou, na straně k moři, jinak stejné vybavení jako A2A.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře výběr z menu o 3 chodech.

Ostatní

Rodinný hotel s šarmem. Vlastní oblázková pláž.
Info: parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 15.7.-31.8. denně/7 nocí; platba kartou: VISA, MasterCard, Diners.
GPS: 44.212502, 15.490045.

Poloha

Klidná, na kopci, na okraji letoviska. Centrum cca 1 km. Restaurace, bary a obchody cca 1,5 km.

Popis

Cca 20 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (dle dostupnosti). 28 pokojů. Restaurace, a-la-carte restaurace, bar, TV místnost, recepce s trezory k pronajmutí. WiFi v celém hotelu zdarma. Dětské židličky, dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 5 €/den. Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen (u pokojů A2A, A2B, A2S, A1D).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat