Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Dajana

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště

Ubytování

BILO (1/2+1) – 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 1. patro. TRILO (2/4+1) – dvě 2lůžkové ložnice s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 1. patro. TRILO (2/4+2) – dvě 2lůžkové ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem spojená s obývacím pokojem (rozkládací pohovka – možnost 2 přistýlek), pračka, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 2. patro.

Stravování

Vlastní (vybavený kuch. kout), za příplatek večeře nebo polopenze (snídaně, večeře – servírované, výběr z menu v restauraci ve starém městě).

Doprava

Vlastní, za příplatek autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na pobočkách CK nebo na www.daen.cz.

Popis

Klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení s grilem, parkování přímo ve dvoře u domu.500 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře nebo skalní plošiny.

Poloha

V novější části letoviska, asi 500 m od centra městečka s překrásný výhled na malebný Primošten, který láká k procházce a ochutnávce zdejšího výborného vína i různých dalších místních specialit.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat