Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Eva

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Oblačno
15 °C - Oblačno

Poloha

Malebná zemědělská obec a významné letovisko v nejjižnější části Severní Dalmácie, 28 km jižně od Šibeniku. Vila Eva se nachází v Primoštenu, přibližně 450 m od moře a od centra. K dispozici je zde parkování, gril na terase a Wi-Fi.

Ubytování

Ve vile jsou 4 apartmány, dva v přízemí (A2 a A4) a dva v 1. patře (A2 a A4). Apartmán A2 - 1 ložnice, apartmán A4 – 2 ložnice. Všechny apartmány mají kuchyňku, příslušenství, balkon, klimatizaci, SAT/TV, Wi-Fi. U všech apartmánů (kromě A4 v přízemí) je možná přistýlka.

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat