Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Luxusní Vily Golden Rays

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 580 Kč

Dostupných: 858 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidenční komplex Golden Rays (Zlaté paprsky) je průkopníkem luxusní turistiky v Dalmácii. Hosté, kteří hledají luxusně zařízené, architektonicky moderní a plně vybavené apartmány a vily zde najdou vše, co potřebují pro prožití klidné dovolené u Jadranu včetně WiFi. Tento VIP komplex je umístěn v těsné blízkosti moře, má vlastní soukromou pláž. Komplex má 7 luxusních vil s bazény a 6 apartmánů pro 4-6 osob.

Popis

Pláž: oblázková, soukromá v těsné blízkosti komplexuFirst minute sleva 10 % platí do 28.2. 2018 pro vily č. 3, 4, 5, 6 a 7 s délkou pobytu minimálně 7 nocí.

Ubytování

Ubytování - vily: celkem 7 vil, každá vila je samostatná, má garáž pro 2 automobily, 3-4 ložnice s koupelnou a balkonem, kuchyň, jídelnu a obývací pokoj s terasou, malý bazén (částečně vnořený do vily). Každá vila má celkovou plochu cca 370 m2, pokoje a ložnice jsou orientovány směrem na moře a zátoku. Přesný popis jednotlivých vil vám pošleme na vyžádání. Při týdenním pobytu je v ceně případný transfer z letiště a zpět.Vila 1-3 - první řada u moře! Vila 4 a 5 - 40 m od moře, vila 6 a 7 - 60 m od moře.

Stravování

Vlastní.Pobytová taxa se platí na místě, 1 Eur/os./den, dítě 12-18 let platí 0,5 Eur/os./den.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat